Kvalita v gastro kuchyniach

Kvalita v gastro kuchyniach

Nástenné skrine

Antikorové skrine poskytují široký výber nerezových skladových skríň. Vyrábajú sa na mieru podľa potrieb klienta. Ideálne pre profesionálne kuchyne, gastronomické, nemocničné a priemyselné prevádzky. Navrhujeme, vybavujeme a servisujeme reštaurácie, hotely, jedálne, školy, škôlky, cukrárne, mäsiarstvo a mäsiarstva kompletným gastronomickým a iným potrebným príslušenstvom.

Široký sortiment nástenných nerezových skríň mnohých rozmerov, v rôznych materiáloch od výrobcov Schneider Electric, Rittal a CONTEG. Nástenné rozvádzačové skrine sú vhodné predovšetkým do interiéru a používajú sa pre bežné aplikácie. Trh ponúka tiež nerezové pozinkované skrine vhodné do potravinárstva alebo farmácie.

Jednoduché regály alebo uzatvárateľné nerezove skrine s posuvnými či krídlovými dverami, klasické rozmery alebo atyp na mieru. To všetko firmy vie v oblasti nerezových skríň do gastroprevádzok vyrobiť. V maximálnej kvalite, čo sa týka dielenského prevedenia aj použitých materiálov. Základom je vždy kvalitná potravinárska oceľ (17.241), ktorá spĺňa najprísnejšie podmienky pre používanie v gastronómii.

Samostatne stojaci nerezove skrine

Rozsiahla ponuka samostatne stojacich skríň mnohých rozmerov a materiálov od výrobcov Schneider Electric a Rittal. Robustný samostatne stojace rozvádzačové nerezovej skrine sa používajú pre inštaláciu väčšieho počtu prístrojov s väčším zaťažením. Ponúkame plechové a plastové rozvádzače pre inštalácie v priemyselných alebo komerčných objektoch a nerezové pre použitie v náročných klimatických podmienkach alebo čistých prevádzkach. Stojace rozvádzačové skrine sú odolné voči prachu a silno striekajúcej vode so stupňom krytia IP65 pri plastových a IP55 u plechových a nerezových.

Nerezove skrine v ponúkame otvorené alebo s dvierkami (posuvnými či krídlovými). Podľa Vašich potrieb firma vyrobí nerezovou skriňu nástennú alebo voľne stojace. Na výrobu nerezové skrine používame kvalitnú potravinársku nerez oceľ 17.241, ktorá nám umožňuje uspokojovať aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Kvalitné nerezové skrine do náročných prevádzok od českého výrobcu. Zapožičanie do prevádzky. Zameranie na mieste. Vlastné servis pre tovar. Individuálny prístup. Česká výroba. Poradenská činnosť. Zaškolenie personálu. Dômyselnosť a spoľahlivosť. Výroba na mieru. Grafický návrh.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *