Najbežnejšie kov v kuchyni

Najbežnejšie kov v kuchyni

Nerez

Nerezový nábytok  má široké využitie v profesionálnych kuchyniach a gastro prevádzkach. Ich prednosťou je vysoká odolnosť a pevnosť.  Nerezový nábytok sú potrebné zvárané pracovné stoly z nerezovej ocele, ktoré majú výškovo regulovateľné nožičky a na zadnej strane zdvihnutý okraj pre umiestnenie k stene. Stoly možné osadiť otočnými kolieskami. Doska stola môže byť nerezová, alebo drevená. Vďaka svojim vlastnostiam a precíznemu spracovaniu vynikajú nerezovej stoly dlhou životnosťou a sú ideálne pre každodenné použitie v hoteloch, ubytovacích zariadeniach a iných profesionálnych prevádzkach. 

Nerezový stol 

V sortimente sú stoly bezpolice, stoly spolicou, stoly s jednouzásuvkou, stoly s tromizásuvkami, sa zásuvkovýmblokom, so zásuvkami, policou advierkami, stoly skriňové sdvierkami, sa vsuvov na gastronádobu1/1, nerezový stol montovaný. 

Nerezový stor s trnožou, nerezový stor s policou / policami, nerezový stor s roštom, nerezový stor sa vsunú na GN, nerezový stor s drezom / dvojdrezom

Nerezový stol je základnou pracovnou pomôckou v každom gastrozariadení. Nerezový stol od Gastronerez je vyrobený z vysoko kvalitnej potravinárskej ocele a samozrejme spĺňa všetky prísne hygienické podmienky. V ponuke sú nerezové stoly od jednoduchých dosiek na štyroch nohách až po zložitejšie systémy so zásuvkami a skrinkami.  Nerezový stor skriňový s blokom troch zásuviek, krídlovými dvierkami, spodná a vnútorné police.  

 Nerezový kuchynský nábytok

Nerezový kuchynský nábytok je väčšinou vyrábaný na mieru, podľa individuálnych požiadaviek zákazníka a konkrétneho gastronomického prevádzky. Precízne prevedenie, moderný vzhľad a vysoká kvalita použitých materiálov sú parametre, ktoré predurčujú nerezový kuchynský nábytok k výbornej funkčnosti a dlhej životnosti. Nerezový kuchynský nábytok sa dodáva v súčasnosti cca 4 týždne (z dôvodu veľkého vyťaženia výroby) od uhradenia zálohy min. 80% hodnoty a potvrdenie kúpnej zmluvy. Pre presný termín dodania nás kontaktujte. V sortimente sú nerezové pracovné, výčapné a umývacie stoly, nerezové drezy a stoly k umývačke, nerezové skrine, regály a závesné police, nerezové prepravné a servírovacie vozíky a pod. Používa sa hlavne v reštauráciách, školských kuchyniach, cukrárňach, pekárňach, mäsiarstvo, potravinárskych a gastro prevádzkach. Nami ponúkané nerez pracovné stoly, nerez umývacie stoly, nerezové drezy, nerezové vozíky, nerezové regály, nerezové skrine, nerezové nástenné police, nerezové digestory, nerezové dvojdrezy a ostatné nerez výrobky do kuchyne. Vykonávame aj atypické nerezové gastro výrobky. Regály sú na trhu tiež v širokej škále, pojazdný či statický, s rovnými, dierovanými alebo mriežkovaným policami, akejkoľvek výšky, šírky, hĺbky, na gastronádoby všetkých hĺbok aj atypické rozmery na želanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *