Nerezové vybavenie do gastro podnikania

Nerezové vybavenie do gastro podnikania

Neviete si rady aké nerezové vybavenie zvoliť do gastro podnikania? Priamo teda do gastro kuchyne? Ak zvažujete nerezovy gastronabytok,je to skvelou voľbou pre ľahšiu manipuláciu a hlavne na údržbu je to veľmi praktická súčasť vybavenia kuchyne.

 Ak máte na konci práce veľa riadu, ktoré sa nevlezie do umývačky a musíte ho tak umývať v umývadle alebo inom oplachovať zariadení, potom vám odporučíme jedine nerezový umývací žľaby. Sú perfektne priestranné, musíte na ne mať ale veľký priestor, pretože ich rozmery sú veľké. Slúži pre umývanie hrncov, plechov, nerezových spotrebičov ako je krájač zeleniny, údenín a pod. 

Nerezové umývacím stoly

Čistota je pol zdravia a v gastronómii absolútnu nevyhnutnosť. Nerezové umývacie stoly sú preto základnou súčasťou vybavenia každej poriadnej kuchyne alebo výčapu. Nerezové umývacie stoly nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde sa vám za deň nahromadí kopy špinavého riadu – od školských jedální cez prevádzky rýchleho občerstvenia až po luxusné hviezdičkové reštaurácie. Na internetových stránkach nájdete širokú škálu rôznych druhov nerezových umývacích stolov, ako sú nerezové umývacie stoly s drezom gastro a výčapné stoly, nerezové stoly k umývačke a nerezové výlevky. Pracovné nerezové stoly pre veľkokuchyne sú základom každých gastronomických služieb. Nerezové umývacím stoly pre gastro prevádzky môžete mať aj s krájacou doskou, sa žulovou doskou alebo kamennú doskou, ktoré sú mnohokrát používané v cukrárňach a pizzeriách. Ktorej tvrdosť je zaručená patričnou šírkou nerezového plechu, laminovanou doskou od spodku, a často aj podporným rebrovaním, ktoré zvyšuje pevnosť pracovnej dosky. V širokej škále ponuky na internetový stránkach nájdete rôzne druhy stolov ako prístenné, centrálne, závesné a rohové. Varianty stolov na uskladnenie nástrojov a materiálu si môžete zvoliť bez políc, s policami, so zásuvkami, so skrinkou, troch i štvordverové, zásuvkové, oplechované a podobne.

Je to naozaj skvelou voľbou pre lepšiu a kvalitne odvedenú prácu, kedy máte v možnosti veľkú plochu pre krájanie a prípravu jedál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *