Počujte všetci barmani a barmanky!

Počujte všetci barmani a barmanky!

Dobre vieme, že musíte byť celé noci na nohách a neustále k dispozícii pre rôzne objednávky. Požiadavky zákazníkov sa líšia a kopia a každému z nich musíte za krátky čas namiešať skvelý drink. K tomu ešte musíte udržiavať v čistote svoje pracovisko, kašírovať a občas taky pozbierať črepy rozbitých pohárov.

Preto nechceme, aby ste sa trápili s nekvalitnými odšťavovačmi. Naliehajú na ovocie celou váhou a celou silou driete, pre pár kvapiek šťavy? A zatiaľ čo namáhavo vymačkávajú ten prekliaty pomaranč, pojašená zákazníci pri bare už majú ďalšie objednávky. Dosť!

Moderné odšťavovače

Ponúkame veľa druhov skutočných profi odšťavovačov. Či už chcete odstredivý, závitovkový alebo dvojhriadeľový iste si z našej ponuky vyberiete. A odšťavňovač profi urobí z vašej rehole jednoduchú a kvalitné prácičku. Všetky sú skonštruované tak aby si poradili so všetkými druhmi ovocia. Grepy, hrozno, jablká, jahody, čučoriedky a aj exotickejšie kúsky ako dračie ovocie, avokádo, papája a tak ďalej. Náš odšťavňovač profi dostane z plodu maximum šťavy. Nebude musieť zbytočne utrácať za ďalšie ovocie a vyhadzovať zle vylisované kusy.

Ku každému výrobku je samozrejme manuál. A ak budete potrebovať, predvedieme vám, ako si vedie v praxi. Už máme veľa barmanských zákazníkov, ktorí sú s našimi odšťavovačmi nadmieru spokojní. Môžete sa o tom napokon presvedčiť sami, keď si prečítate recenzie. Pridajte sa k spokojným barmanom.

Naviac k prvému nákupu u nás dostanete zadarmo aj praktické odmerky na alkohol.Pri každej miery sú rozpísané najčastejšie drinky. A prípadne je možné si na odmerku nejaké drinky pripísať. Stačí obyčajný liehový fix. Na povrchu odmeriek dobre drží. To keby ste náhodou zabudli, ako moc alkoholu do nápoja máte primiešať. Nechceme to predsa prehnať, a alebo zákazníkov oklamať, že nie?

Tak nech je pre vás ďalšie divoká noc v klube pokojná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *