Vybavenie gastro prevádzky

Vybavenie gastro prevádzky

Rozbiehate podnik gastro podnikaním, a neviete si rady aké vybavenie zaobstarať do kuchyne? Najlepšou voľbou som nerezové stoly gastro, sú jednoduché na údržbu a ponúka veľkú plochu na prípravu jedál. Nerezové regály sa postarajú o uskladnení vašich potrebných pomôcok, surovín alebo iných potrebných vecí ako sú hrnce, panvičky, apod .. 

Nerezové plochy 

Čistota je v gastronómii absolútna nevyhnutnosť, kde hygiena nesmie chýbať je preto dobré sve zamestnanca dobre školiť. Nerezové umývacie stoly nájdu svoje uplatnenie všade tam, kde sa vám za deň nahromadí kopy špinavého riadu – od školských jedální cez prevádzky rýchleho občerstvenia až po luxusné hviezdičkové reštaurácie. Na internetových stránkach nájdete širokú škálu rôznych druhov nerezových umývacích stolov, ako sú nerezové umývacie stoly s drezom gastro a výčapné stoly, nerezové stoly k umývačke a nerezové výlevky. Pracovné nerezové stoly pre veľkokuchyne sú základom každých gastronomických služieb. Ktorej tvrdosť je zaručená patričnou šírkou nerezového plechu, laminovanou doskou od spodku, a často aj podporným rebrovaním, ktoré zvyšuje pevnosť pracovnej dosky. Varianty stolov na uskladnenie nástrojov a materiálu si môžete zvoliť bez políc, s policami, so zásuvkami, so skrinkou, troch i štvordverové, zásuvkové, oplechované a podobne. Nerezové umývacie stoly sú základnou súčasťou vybavenia každej poriadnej kuchyne alebo výčapu.

Ak potrebujete veľký priestor, ktorý bude ľahký pre upratovanie a hygienu potom vyberte nerezové vybavenie pre gastro podniky. V širokej škále ponuky na internetový stránkach nájdete rôzne druhy stolov ako prístenné, centrálne, závesné a rohové.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *